Юридичний департамент Антикорупційної правозахисної ради

Юридичний департамент в межах своєї компетенції має право:

Юридичний департамент, в рамках представництва інтересів, має право:

  • Представляти в установленому порядку організацію, партнерів Ради в інших організаціях з питань, що належать до діяльності юридичного департаменту Антикорупційної правозахисної Ради.
  • Складати в інтересах Ради, партнерів документи (запити, листи, заяви, скарги, клопотання, пояснення, заперечення та ін.);
  • Представляти інтереси Ради, партнерів на підприємствах, в установах, організаціях всіх форм власності, в державних установах (зокрема в податкових органах, пенсійному фонді, органах МВС, прокуратурі, загальних, господарських, адміністративних судах всіх інстанцій), фондах і банках;
  • Приймати участь у роботі, діяльності, яка стосується поданих в інтересах Ради, партнерів документів;
  • Проводити переговори з фізичними і юридичними особами, в тому числі мешкаючими та зареєстрованими за межами України;
  • Укладати від імені Департаменту в інтересах Ради, партнерів договори і залучати спеціалістів до їх виконання; вживати інші дії, які дозволені юридичному Департаменту чинним законодавством щодо надання кваліфікованої юридичної допомоги.

Спеціалісти Департаменту:

До складу юридичного департаменту входять юристи (в тому числі колишні працівники правоохоронних, контролюючих органів), адвокати. В процесі діяльності також можуть залучатися спеціалісти оперативного управління, які мають вищу юридичну освіту та/або фахово володіють знаннями в питаннях, які потребують вирішення.

Діяльність підрозділу координується голов