Група з 12 осіб під виглядом державної допомоги виманювала банківські дані у громадян.
Викрито шахрайську схему єДопомога на мільйони після міжрегіональної операції.
Шахраї розміщували оголошення в соцмережах і Telegram, спрямовували людей на фейкові сайти, де ті вводили дані карток, які через Telegram-бота потрапляли до зловмисників.
Отримавши доступ, вони заходили в онлайн-банкінг потерпілих, переводили кошти на підконтрольні рахунки, а потім виводили їх через криптогаманці.
Постраждали щонайменше 20 людей, з них більшість — внутрішньо переміщені особи, загальна сума збитків сягає близько 5 млн грн.
Викрито шахрайську схему єДопомога на мільйони, повідомивши підозру організаторам.
Досудове розслідування триває.
Примітка: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.
_____________________
Читай нас далі
Події у Дніпрі та Дніпропетровській області.
Журналістські розслідування: корупція, кримінал, розкрадання бюджету, рейдерство (захоплення землі та нерухомості), фіктивні тендери та порушення законодавства про публічні закупівлі.
Статті: аналітика, аналіз законодавства, поради громадянам, посібники для юридичного захисту.
Відкрийте більше з АПР
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.