Грамота від Рибного господарства Дніпропетровської області була вручена  Олександру Снісару  “За особистий внесок та вагому допомогу у здійсненні рибоохоронної діяльності”.

Впродовж трьох років представники Антикорупційної правозахисної ради приймають активну участь у діяльності Обласної міжвідомчої робочої групи з охорони та відтворення водних біоресурсів при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.
У складі зазначеної міжвідомчої робочої групи  представники правоохоронних, контролюючих органів, громадських організацій, працівники облдержадміністрації.
За час діяльності робочої групи було ініційовано внесення чисельних змін в нормативні акти, що регулюють питання охорони та відтворення водних біоресурсів.
Сумісними зусиллями  виявлено декілька тисяч адміністративних, кримінальних правопорушень чинного законодавства (незаконний вилов і торгівлю водними живими ресурсами протягом року).
Позитивний результат та продуктивна діяльність міжвідомчої робочої групи – заслуга ВСІЄЇ команди Антикорупційної правозахисної ради. А також КОЖНОГО представника  державних та громадських організацій, які приймають активну участь в напрямі охорони та відтворення водних біоресурсів.

Тому грамота від Рибного господарства Дніпропетровської області – це здобуток всієї міжвідомчої робочої групи з охорони та відтворення водних біоресурсів.