У Софіївці поліцейські виявили 35-річного чоловіка, який незаконно вирощував коноплі. За місцем його проживання правоохоронці вилучили понад 80 кущів нарковмісних рослин.
Слідчі дії провели 7 липня за участі працівників відділення поліції №9 Криворізького районного управління поліції. Усі вилучені рослини направили на експертне дослідження. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за посів або вирощування снотворного маку чи конопель.
Поліція нагадує, що законодавство України забороняє вирощування нарковмісних рослин, а за такі дії передбачена кримінальна відповідальність. Правоохоронці закликають громадян дотримуватися закону та повідомляти про подібні правопорушення, щоб запобігти розповсюдженню наркотиків. Оперативна робота поліції сприяє швидкому виявленню таких злочинів і забезпеченню справедливості.
_____________________
Читай нас далі
Події в Дніпрі та Дніпропетровській області.
Журналістські розслідування: корупція, кримінал, розкрадання бюджету, рейдерство (захоплення землі та нерухомості), фіктивні тендери та порушення законодавства про публічні закупівлі.
Статті: аналітика, аналіз законодавства, поради громадянам, посібники для юридичного захисту.
Відкрийте більше з АПР
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.