Шахрайство в Інтернеті: викрито групу з трьох мешканців Дніпра, які продавали неіснуючі товари через мережу.

За даними Центральної окружної прокуратури Дніпра, підозрювані, діючи за попередньою змовою, розміщували на популярних онлайн-платформах оголошення про продаж генераторів, акумуляторів і сонячних панелей за низькими цінами. Вони орендували офіс, використовували VPN і IP-телефонію для зв’язку з клієнтами, представляючись працівниками інтернет-магазину.

Шахрайство в Інтернеті: викрито групу
Шахрайство в Інтернеті: викрито групу
Шахрайство в Інтернеті: викрито групу
Шахрайство в Інтернеті: викрито групу
Шахрайство в Інтернеті: викрито групу
Шахрайство в Інтернеті: викрито групу
Шахрайство в Інтернеті: викрито групу
Шахрайство в Інтернеті: викрито групу

Після отримання повної оплати на підконтрольні рахунки зловмисники припиняли спілкування, а отримані кошти ділили між собою.

Слідством встановлено п’ятьох потерпілих, які зазнали збитків на майже 500 тисяч гривень.

Правоохоронці перевіряють причетність групи до ще 30 епізодів шахрайства із загальними збитками понад 2 мільйони гривень.

Під час обшуків у помешканнях і автомобілях підозрюваних вилучено телефони, комп’ютери, сім-картки, банківські картки, чорнові записи, печатки та гроші. Зловмисників затримано, суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю застави у 4 мільйони гривень.

Розслідування триває, оперативний супровід здійснює Управління стратегічних розслідувань у Дніпропетровській області. Відповідно до Конституції України, особи вважаються невинуватими, доки їхню вину не доведено в суді.

_____________________

Читай нас далі

Події в Дніпрі та Дніпропетровській області.

Журналістські розслідування: корупція, кримінал, розкрадання бюджету, рейдерство (захоплення землі та нерухомості), фіктивні тендери та порушення законодавства про публічні закупівлі.

Статті: аналітика, аналіз законодавства, поради громадянам, посібники для юридичного захисту.


Відкрийте більше з АПР

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.