Посадовиця та інженер привласнили мільйони на укриттях, призначених для навчальних закладів Самар. Прокурори Центральної окружної прокуратури Дніпра повідомили про підозру заступниці начальника одного з управлінь Самарівської міської ради та інженеру технічного нагляду товариства за заволодіння бюджетними коштами. Їх звинувачують за ч. 4, 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України через махінації під час реконструкції укриттів.
За даними слідства, у вересні 2023 року посадовиця уклала договір із підконтрольною компанією на ремонт чотирьох укриттів у школах міста. Інженер технічного нагляду вніс до документів неправдиві дані, завищивши ціни на матеріали та обсяги виконаних робіт. Посадовиця, знаючи про фальсифікацію, затвердила ці акти, що призвело до збитків державі на суму майже 7 мільйонів гривень.
Посадовиця та інженер привласнили мільйони на укриттях, використовуючи схему фіктивних документів. Правоохоронці провели обшуки, вилучивши комп’ютери, фінансові документи, банківські картки, печатки та готівку в різних валютах. Слідство перевіряє інші можливі злочини та причетність додаткових осіб. Досудове розслідування веде Головне управління Нацполіції області за підтримки Управління стратегічних розслідувань.
Підозрюваним обрано запобіжні заходи, а справа перебуває під процесуальним наглядом прокуратури. Цей випадок підкреслює необхідність ретельного контролю за використанням бюджетних коштів для забезпечення безпеки громадян.
_____________________
Читай нас далі
Події в Дніпрі та Дніпропетровській області.
Журналістські розслідування: корупція, кримінал, розкрадання бюджету, рейдерство (захоплення землі та нерухомості), фіктивні тендери та порушення законодавства про публічні закупівлі.
Статті: аналітика, аналіз законодавства, поради громадянам, посібники для юридичного захисту.
Відкрийте більше з АПР
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.

