Наркоторговець з Дніпра постане перед судом за збут психотропних речовин на вулицях міста. 18-річного юнака затримали 15 липня на вулиці Березинській патрульні поліцейські. Під час обшуку в нього виявили понад 70 сліп-пакетів із психотропною речовиною «PVP», яку він планував розповсюджувати через «закладки». Вилучені наркотики правоохоронці направили на експертизу для підтвердження їхньої природи.

На місце події прибули співробітники Дніпровського районного управління поліції №2, які задокументували злочин і зібрали необхідні докази. Слідчі встановили, що молодик систематично займався незаконним обігом наркотичних засобів, розносив їх для подальшого продажу. Його дії кваліфікували як серйозне правопорушення, що завдає шкоди здоров’ю громадян і сприяє поширенню наркоманії.

16 липня затриманому повідомили про підозру за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за незаконне виготовлення, зберігання чи збут наркотичних засобів. Матеріали справи готують для передачі до суду, де наркоторговець із Дніпра постане перед судом і відповідатиме за свої дії. Поліція закликає громадян повідомляти про факти незаконного обігу наркотиків, адже це допомагає запобігати злочинам і захищати суспільство. Своєчасне реагування може врятувати життя та зменшити рівень злочинності в місті.

_____________________

Читай нас далі

Події в Дніпрі та Дніпропетровській області.

Журналістські розслідування: корупція, кримінал, розкрадання бюджету, рейдерство (захоплення землі та нерухомості), фіктивні тендери та порушення законодавства про публічні закупівлі.

Статті: аналітика, аналіз законодавства, поради громадянам, посібники для юридичного захисту.


Відкрийте більше з АПР

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.