Одні й ті ж самі фірми, пов’язані між собою, займаються ремонтами, будівництвом, сміттям, дорогами, а також іншими замовленнями Кам’янської міської ради, вони отримали сотні мільйонів із бюджету.

Кам’янське: «свої» для міської влади фірми розкрадають бюджет? Відомо про кримінальні провадження, фіктивні тендерні конкурси, завищення цін, махінації з податками.

Мова в статті йде насамперед про наступні компанії (інформація за посиланнями надається на досьє аналітичної системи YouControl): ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд»,ТОВ «Будівельна група «Арт-Буд», ТОВ «Дніпро-Інвестгруп», ТОВ «Комфорінг» («Буд-Рем Сервіс»). В їхніх сумнівних схемах можуть бути задіяні десятки інших організацій, зокрема громадська організація «Кам’янське спортивне товариство Дзержинець», яку очолює Костянтин Саусь, ТОВ «Спец-Проектінвест», ПП «Ронсес» та ін.

Кам’янське: «свої» фірми розкрадають бюджет?

мер Білоусов Андрій

«Свої» фірми розкрадають бюджет у місті Камянське? Хто може стояти за ними

У відкритих джерелах діяльність вказаних фірм пов’язують насамперед із міським головою Кам’янського Білоусовим Андрієм Леонідовичем, його оточенням та членами партії «Бджола», зокрема Саусєм Костянтином Вікторовичем, якій багато років обіймав посаду заступника міського голови та є депутатом Кам’янської міської ради.

Мер Андрій Білоусов із молодого віку зробив карколомну кар’єру. Коли йому були лише 28 років, він став заступником міського голови Дніпродзержинська. У 2006 році – заступник начальника управління житлово-комунального господарства Дніпропетровської обласної державної адміністрації, у 2013 – заступник голови ОДА, а восени того ж року – заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, керівник апарату. У 2015 році його обрали міським головою Дніпродзержинська (Кам’янського). Як бачимо, Андрій Білоусов завжди обіймав посади, на яких приймав рішення щодо будівництва, ремонтів за бюджетні кошти не тільки в Дніпродзержинську (Кам’янському), але й в області.

Кам’янське: «свої» фірми розкрадають бюджет?

Костянтин Саусь

У відкритих джерелах мало інформації щодо біографії Костянтина Сауся. Відомо, що він працював на Центральному ринку м. Дніпродзержинськ контролером (збирав гроші з торгівців), а потім взагалі став його керівником. Інформаційне агентство First Truth&Transparency Committee опублікувало матеріали про його ймовірне кримінальне минуле, проте ми не беремось судити, наскільки достовірними вони є. Йдеться про те, що Саусь в часи керівництва Білоусова розповсюдив свій вплив не тільки ХКГ, але й на сферу благоустрою міста, на міський транспорт, «підім’яв під себе» кладовища з їхніми незаконними поборам за поховання.

Саусь полюбляє єдиноборства, очолює різні спортивні організації. У дев’яностих такі клуби були осередками, з яких потім, наприклад, вийшов Кошляк та інші характерні персонажі буремних дев’яностих.

У кримінальних провадженнях, які стосуються фірм, причетних до розкрадання бюджету, йдеться про особу, яка за ними стоїть, – це колишній директор Центрального ринку та радник мера.

Кам’янське: «свої» фірми розкрадають бюджет?

Керівники Центрального ринку м. Дніпродзержинськ

Кам’янське: «свої» фірми розкрадають бюджет?

Керівники Департаменту ЖКГ

Кам’янське: «свої» фірми розкрадають бюджет?

Причетними до корупційних схем можуть бути керівники Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради, про них згадується в кримінальних провадженнях, вони ж підписували договори зі «своїми» для мера та його оточення фірмами. Це насамперед МАКСИМЕНКО ОЛЕГ ОЛЕГОВИЧ, ПОНІЗОВ СЕРГІЙ ЄВГЕНОВИЧ та ГУБСЬКИЙ ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ, останні двоє обіймають посади заступників мера, Понізов – з питань ЖКГ, Губський – з питань діяльності виконавчих органів.

Взагалі, у відкритих джерелах міститься чимало інформації щодо корупційних схем, які впровадили в місті Білоусов, Саусь та його оточення. Так, «Факти» зробили дві публікації – одну про десятки кримінальних справ проти мерії Кам’янського, іншу – про розкрадання бюджетних коштів під час епідемії коронавірусу. Видання «По той бік діалогу» провело велике журналістське розслідування щодо корупції в Кам’янській міській раді, опубліковані імена, зв’язки. Про розкрадання на ремонтах у Кам’янському писав й «Антикор», також є матеріали про це від 24TV. Ще «Антикор» писав безпосередньо про схеми Костянтина Сауся. Про корупцію в місті Кам’янське, де, ймовірно, «свої» фірми розкрадають бюджет на ремонтах, писали також «Апостроф» (публікація про «Білдінг Буд»), «Інформатор» (публікація про «Арт-Буд», публікація про «Дніпро-Інвестгруп», публікація про «свої» для керівництва міста фірми), «Каменское. Город» (публікація про «Буд-Рем Сервіс» та «Білдінг Буд», журналістське розслідування про схеми Білоусова та Сауся).

Зазначимо, що одна дуже відома газета (тепер сайт) міста Кам’янське публікувала матеріали про фірми, пов’язані з Саусєм, проте згодом матеріали були видалені, а замість цього з’явилося інтерв’ю з ним, де він герой, де він молодець.

Також зазначимо, що публікації, в яких йдеться про схеми посадовців Кам’янського, чомусь з’являлись в різних ЗМІ не тільки регіонального, але й всеукраїнського значення, лише до 2022 року, а потім чи то через війну, чи то з інших причин (як, наприклад, це сталося з відомою газетою міста), нових матеріалів майже не було. Проте «свої» фірми й досі працюють, й досі отримують тендери на десятки мільйонів.

Саме тому «Інформаційне агентство Антикорупційна правозахисна рада» вирішала з’ясувати: а що ж конкретно відбувається зараз?

Можна критично відноситись до матеріалів ЗМІ про корупцію в мерії Кам’янського, називати викладене в них чутками, недостовірною інформацією, «заказухою». Ми не беремось судити, нагадуємо, що згідно Конституції особа є невинуватою, доки такою її не визнає суд.

Досліджуючи ймовірну корупцію в мерії Дніпродзержинська, ми спираємось не на чутки, не на бездоказові матеріали, а безпосередньо на документи, суди та кримінальні провадження.

Корупція в Кам’янському? Фірми з оточення мера та конфлікт із братами Дубинськими

Що стало відомо «Інформаційному агентству Антикорупційна правозахисна рада»?

Можна припустити, що мер Андрій Білоусов та люди з його оточення (зокрема Саусь) створили низку фірм, серед яких є ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд», ТОВ «Будівельна група «Арт-Буд», ТОВ «Дніпро-Інвестгруп», ТОВ «Комфорінг» «Буд-Рем Сервіс» та інші, які повністю їм підконтрольні (керівники на папірці – це «фунти»). Під ці фірми вони створювали тендери, загальна сума яких – сотні й сотні мільйонів гривень, за нашою інформацією вона вже перевалила за мільярд. Ці тендери стосувались будівництва, ремонтів, доріг, сміття, інших закупівель. «Свої» фірми створювали видимість конкуренції, подавали на одні й ті ж самі тендерні конкурси документи, але навіть не приховувались, відсилаючи їх з однієї адреси. Сторонні фірми не мали шансів на перемогу.

Кам’янські посадовців перетинались з братами Дубинськими. Про це є дуже цікавий матеріал, як брати починали там, у Дніпродзержинську. Ми розуміємо, що Андрій Білоусов є талантом, який просто так, з огляду на свою талановитість, у віці двадцяти з лишком став заступником мера Дніпродзержинська, а через декілька років обійняв керівну посаду в Департаменті ЖКГ Дніпропетровської облради. Так, зазвичай це шлях осіб, які є чиєюсь креатурою, але не Андрія Білоусова – генія-управлінця (напевно). Хай там що з цими зв’язками з якимись серйозними людьми, які проштовхують хлопчиків на посади, але Білоусову, коли він став мером у 2015 році, все ж таки прийшлось допустити фірми, пов’язані з Дубинськими, до смачних тендерів. Так, наприклад, ТОВ «Екологія-Д», яке займається сміттям у Дніпрі, також розвернуло свою діяльність в Кам’янському.

Але згодом Білоусов з оточенням почав виштовхувати Дубинських із міста. Так, у 2021 році була показова бійка за тендер, про яку писали «Наші гроші». У тендері на підмітання вулиць, а цим займалось зазвичай ТОВ «Екологія-Д», раптово прийняли участь ТОВ «Дніпро-Інвестгруп» та ФОП Снігірьов Олександр Дмитрович (останній, до речі, є ймовірною підставною особою, він постійно для видимості конкуренції з’являється в тендерах Кам’янської місьКРАДИ, натомість отримував тендери косити газони). «Екологію-Д» турнули – її до конкурсу не допустили. У свою чергу «Екологія-Д» звернулась до Антимонопольного комітету, проте свій недопуск не оскаржувала, а просила скасувати участь в торгах двох своїх конкурентів, і в АМКУ з доводами скаржника погодилась. Закінчилось тим, що сміттям почали займатись люди з оточення мера, наприклад, ФОП Лісовець Олександр Олексійович, який також є «фунтом» (тобто директором на папірці) ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд», а також ТОВ «Екко-сіті» та ін.

У чому полягає така сміливість? Може, у тому, що брат мера Кам’янського Юрій Білоусов став керівником в Офісі президента, зараз він очолює Департамент війни? У 2023 році Юрій навіть претендував на посаду директора Національного антикорупційного бюро України. Комісії він заявив, що з братом Андрієм стосунки не підтримує з 2017 року, проте чи відповідає це дійсності?

Чи причина в тому, що місцеві просто вирішили самі пилити бюджет? Тим паче зараз, коли на братів Дубинських наїхали «київські», з’явився шанс позбавитись їхнього впливу назавжди.

Цю бійку між Дубинськими та оточенням мера Кам’янського добре відобразила відома газета (тепер сайт) міста Кам’янське «Событие». У своїй публікації за 2023 рік «Агонія братів Дубинських у Кам’янському: розшукувані FBI злочинці та освоювачі бюджетних мільярдів із Дніпропетровщини хочуть зняти свій останній фільм» «Событие» повідомило:

«Як, напевно, ще пам’ятає наше місто, приблизно два роки тому зі сфери ЖКГ у Кам’янському було відрізано щупальця друзів колишнього губернатора Валентина Резніченка, розшукуваних правоохоронною системою США злочинців – братів Дубинських.

Жадібність і образа останніх (за те, що їм вказали на вихід) вилилася у приховану боротьбу проти місцевої влади, систематичне поливання брудом мера і його оточення, намагання створити негативний імідж Кам’янському.

Робиться все це з ресурсів, над якими брати ще не втратили контроль, через спроби скупки ЛОМів (статтю, напевне, писали російською, а потім без редагування переклали за допомогою гугл, ЛОМи – це «лидеры общественного мнения», – ред.), деякі телеграм-канали, ботів (за якими ховаються залишки команди Дубинських у нашому місті), мімікрування під мітинги проєкту «Гроші на ЗСУ», цинічне використання військової тематики та волонтерки (ухилянти, з яких намагаються створити образ вояк, – це саме їхній проєкт), придбання по франшизі місцевого осередку партії «Батьківщина», реінкарнацію УКОЖФ у шкурці «Лідер-Комфорту».

Однак навіть такий, здавалося б, комплексний підхід усе одно не спрацював. Містяни вже давно розібралися, хто є хто і нащо це робиться.

А з намагань «втопити владу» та недолугих виконавців скоріш посміхаються. Те, що вся ця «робота» – гроші на вітер, схоже, зрозуміли і самі Дубинські, які все більше виглядають посміховиськом у цій ситуації».

Далі в ції статті мова йде про те, що Дубинські замовили антикорупційний фільм про владу Кам’янського, але він «вийшов настільки неякісним», а як ще може бути, бо мер – чесна людина, всі це знають, що його дивитись ніхто не буде.

Кам’янське: «свої» фірми розкрадають бюджет?

Максименко Олег

До речі, це не заважало «Событию» раніше писати на підтримку Дубинських та проти мера Білоусова. Так, у публікації «Заступника мера Кам’янського Олега Максименка судять за кримінальний злочин» журналісти розповіли про захоплення офісу «Екології-Д». До речі, Олег Максименко обіймав тоді посаду директора Департаменту ЖКГ у місті, саме він сприяв тому, що такі фірми, як ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд», ТОВ «Будівельна група «Арт-Буд», ТОВ «Дніпро-Інвестгруп», ТОВ «Буд-Рем Сервіс» перемагали в тендерних конкурсах. Але повернемось до публікації на сайті «Событие», у ній говориться:

«Посадовці Кам’янської міськради розплачуються за влаштоване за підтримки мера Андрія Білоусова беззаконня.

Йдеться про події 5 січня 2021 року, коли під керівництвом Олега Максименка в орендований на законних підставах «Екологією-Д» офіс на вулиці Сачко, 24 увірвалися представники структур Кам’янської міськради та приватної фірми «Муніципальна гвардія».

Ними за допомогою спецобладнання було зрізано металеві двері та встановлено нові замки. Таким чином було завдано шкоди законній господарській діяльності підприємства «Екологія-Д».

Хай би що, а ці публікації ілюструють «боротьбу за незалежність» місцевих «чесних людей» – посадовців Кам’янського – з «крадіями Дубинськими».

Проте чи вірною є дихотомія, коли «воїни світла» мер з оточенням борються з братами Дубинськими? Або ж мова йде про переділ годівниці? Кам’янське: «свої» фірми розкрадають бюджет, і чужі їм не потрібні?

А як там справи у «своїх»? Давайте з оглядом на документи спробуємо з’ясувати.

Кримінальні провадження відносно сумнівних осіб та фірм, пов’язаних з оточенням Білоусова та Сауся

Кам’янське: «свої» фірми розкрадають бюджет?Відомо про кримінальне провадження № 42021040000000024 від 14.01.2021 за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Досудовим слідство встановлено, що службові особи Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради, ТОВ «Будівельна група «АРТ-БУД» (ЄДРПОУ 43404875), ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд» (ЄДРПОУ 42795375), ТОВ «Дніпро-інвестгруп» (ЄДРПОУ 38187083) та декілька ФОПів, які постійно перемагають в тендерних конкурсах, вступили в злочинну змову, здійснили привласнення бюджетних коштів, виділених на закупівлю товарів, послуг із поточного ремонту об’єктів благоустрою та постачання і встановлення ігрових (дитячих) майданчиків.

Лише в 2020 році вказані «свої» фірми та ФОПи отримали понад 90 млн бюджетних коштів.

При цьому причетним до створення цих ФОПів є директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради, ймовірно мова йде про Максименка Олега Олеговича. Як поясню слідство: «З метою привласнення бюджетних грошових коштів».

«Привласнення бюджетних коштів здійснюється шляхом завищення вартості робіт, послуг, товарів на стадії проектування та формування очікуваної вартості закупівлі, після чого з підконтрольними суб’єктами господарювання укладаються прямі договори або розігруються конкурсні торги між підконтрольними пов’язаними підприємствами».

Ознаками зв’язку зазначених суб’єктів господарювання є наступні. У тендерній документації ТОВ «Будівельна група «Арт-Буд» (ЄДРПОУ 43404875) зазначено номер контактної особи, яка є бухгалтером ДП «Центральний ринок м. Дніпродзержинська Дніпропетровської обласної спілки споживчих товариств», де директором із 2006 до 2019 року працював Саусь Костянтин.

Він також є засновником громадської організації «Кам’янське спортивне товариство «Дзержинець» (38593368). Окрім цього засновником вказаного спортивного товариства є директор ТОВ «Дніпро-інвестгруп» (ЄДРПОУ 38187083) ХОМУТЕНКО ГЕННАДІЙ БОРИСОВИЧ, який здійснював реєстраційні дії за довіреністю ТОВ «Будівельна група «Арт-Буд» (ЄДРПОУ 43404875), ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд» (ЄДРПОУ 42795375).

Одним із директорів ТОВ «Арт-Буд» був тренер із «Дзержинця». Також ЛІСОВЕЦЬ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ, керівник «Білдинг Буд», є підписантом ТОВ «Комфорінг» («Буд-Рем Сервіс»), використовував номер телефону бухгалтера «Центрального ринку м. Дніпродзержиньк» навіть для зв’язку з поліцією.

«Таким чином, у діях службових осіб департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради та посадових осіб приватних підприємств вбачаються ознаки кримінального правопорушення передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України».

Кам’янське: «свої» фірми розкрадають бюджет?Також відомо й про інші кримінальні провадження, наприклад №42020041160000052, у 2021 році писали про розкрадання 8 млн грн на ремонтних роботах у міському сквері. Їх проводила фірма «Білдинг Буд». Вони внесли неправдиві відомості до актів КБ-2. Тоді прокурор виявив не тільки розкрадання, мова також йшла про те, що посадовці сприяють захопленню землі та нерухомості в місті, в судових документах справи 202/1551/21 фігурувало й ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд». Слідчим суддею, до речі, був відомий нашим постійним читачам суддя Кухтін. Сказати, що Кухтін сприяв слідству, не можна: там прокурору відмовити в клопотанні, тут відмовити.

Так, 15.03.2021 року було засідання Індустріального районного суду Дніпропетровська, група прокурорів Дніпродзержинської місцевої прокуратури звернулась з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів «своїх» фірм, про які ми оповідаємо, але Кухтін відмовив. Кримінальне провадження, Кам’янське, «свої» для мера фірми розкрадають бюджет, група прокурорів хоче переглянути документи, які можуть бути доказами злочинів? Але ні, їм не дозволимо це зробити. Ось так судить Кухтін. Кам’янське: «свої» фірми розкрадають бюджет? Суддя Кутхін поспішає на порятунок!

Хай там що, а особи, які можуть бути причетні до розкрадання бюджету Кам’янського, на волі до цього часу.

Як будували комплекс спортивних майданчиків на проспекті Конституції в м. Кам’янське

У червні 2020 році Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради опублікував тендер «Нове будівництво комплексу мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту за адресою: просп. Конституції в м. Кам’янське Дніпропетровської області».

Участь в конкурсі прийняли дві фірми, підконтрольні одній особі: ТОВ «Будівельна група «Арт-Буд» та ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд». Перемогла остання з пропозицією 31 400 935 грн 17 коп.

Уклали договір і зразу ж перерахували ВСЮ СУМУ.

Але в Тимчасовій Адміністративній колегії Антимонопольного комітету України виявили порушення, передбачене п. 1 ст. 50 та п. 4 ч. 2 ст. 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції». Банально: фірми, які приймали участь, створили видимість конкурсу, але насправді між ними та посадовцями Департаменту ЖКГ Кам’янського міськради є домовленість.

В Антимонопольному комітеті встановили спільне використання ТОВ «Будівельна група «Арт-Буд» та ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд» однієї IР-адреси на одному авторизованому електронному майданчику при вчиненні оплати участі в торгах, під час здійснення господарської діяльності, узгодженість цінової поведінки, завіряння одним електронним підписом цін тендерних пропозицій обох юридичних осіб. Також установлена синхронність дій юридичних осіб під час отримання банківських довідок, надання один одному поворотної фінансової допомоги, наявність комунікації засобами телефонного зв’язку між учасниками та спільних електронних файлів.

За вказані дії накладено штрафи в розмірі 339 999 грн на кожну фірму.

Які ж заходи вжив Департамент ЖКГ, коли порушення виявили? Як офіційно в ньому повідомили прокуратурі, жодних. Прокуратура запитала документи, які стосуються будівництва, але посадовці повідомили, що вони були знищені під час пожежі. Ця пожежа сталася в автомобілі, де взагалі була вся документація Департаменту з 2016 по 2022 р. (Згадується подібний випадок, коли документи, які б могли свідчити про розкрадання на будівництві академії єдиноборств у Дніпрі, затопило, й вони були знищені прямо перед обшуком поліції. Про це ми писали.)

13.08.2024 Господарський суд Дніпропетровської області розглядав справу 904/2526/24 за позовом Кам’янської окружної прокуратури, яка вимагала визнати недійсним договір на будівництво спортивних майданчиків та повернути 31 млн місту.

Суд задовільнив вимоги прокуратури в повному обсязі.

Зазначимо, що в той же час паралельно з цим конкурсом Кам’янська міська рада проводила й аналогічні, і в них також приймали участь одні й ті ж самі фірми, підконтрольні одній особі, наприклад, тендер «Нове будівництво комплексу мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту за адресою: просп. Перемоги в м. Кам’янське Дніпропетровської області», очікувана вартість 35 015 863 грн. Учасники: ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд», ТОВ «Дніпро-Інвестгруп» та ТОВ «Буд-Рем Сервіс».

І це не єдиний випадок, одні й ті ж самі фірми створювали видимість конкуренції під час тендерних конкурсів, за ними стояли одні й ті ж самі люди. Кам’янське: «свої» фірми розкрадають бюджет?

Кам’янське: «свої» фірми розкрадають бюджет?Ухилення від сплати податків

ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд» не просто незаконно отримало кошти на будівництво спортивних майданчиків шляхом фіктивного конкурсу, але й ухилилось від сплати податків. Є кримінальне провадження №72023170000000028 від 12.06.2023 за ознаками правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 3 ст. 212 КК України

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд» у 2021 році не відобразив у бухгалтерському обліку та податковій звітності операцій з постачання послуг будівництва на замовлення Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради (код 34827358) на загальну суму 24 106 634,33 грн, ухилився від сплати податку на додану вартість на суму 4 017 772,27 грн.

Ухилялись від податків із грошей, отриманих за договором на будівництво спортивних майданчиків, про який йдеться вище, а також із грошей, що виділили на тротуари (до речі, бруківка, яку кладе фірма, за твердженням 24TV, зазнає руйнування в деяких місцях майже відразу), поставку гравію, піску та реконструкцію стадіону гімназії №11.

Обшук в офісі «своїх фірм»

Попри те, що є такі «гуманні» судді, як Кухтін, у Бюро економічної безпеки Полтави все ж таки вирішили просунутись в розслідуванні розкрадання бюджету (номер судової справи 552/3985/23). Відбувся обшуку в офісі ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд», ТОВ «Дніпро-інвестгруп», які розташовані (раптово, чи не так?) за однією адресою:  м. Кам’янське, провулок Цегельний, буд. 69. Виявилось, що в директорів цих фірм знаходяться печатки та документи, які стосуються діяльності багатьох інших компаній – тобто фірм багато, є видимість конкуренції під час тендерних конкурсів, але за ними стоїть одне угрупування. Що це, невже «ОПГ»?

Печатки яких організацій опинились в одних і тих же осіб? Ось перелік: ТОВ «Дніпро-Інвестргуп» код 38187083, «Кам’янської міської ради «Добробут» код 43057390, «Відділкадрів КП «Дніпродзержинське Агроуправління «Зеленбуд» код 05472910, КП «Кам’янської міської ради «Добробут» код 43057390, ТОВ «Спец-Проектінвест» код 41288661, ТОВ «Аркада Торг» код 44012958, «ІТ Спецтехнології» код 42794900, ТОВ «Індаком» код 43928188, ТОВ «Аварійна служба міста» код 44134124, ТОВ «Муніципальна гвардія» код 41646241, КП «Кам’янської міської ради «Кам’янське автотранспортне підприємство» код 03341701, ТОВ «Юр-Сервіс Україна Плюс» код 44630805, ТОВ «Юр-Сервіс Україна Плюс» код 44630805, ТОВ «Юр-Сервіс Україна» код 43590531, ТОВ «Лаверн» код 44046238, ТОВ «ТД Еко Лайф» код 44319000, КП «Дніпродзержинської міської ради «Зеленбуд» код 05472910, КП «Дніпродзержинське Агроуправління «Зеленбуд» код 05472910, «Для паперів КП «Кам’янської міської рад «Зеленбуд» код 05472910, ГО «Кам’янське спортивне товариство «Дзержинець» код 38593368, ПП «КІ-97» код 25009982, ТОВ «Будівельна компанія «Білдінг Буд» код 42795375, ДП «Дніпропетровської обласної спілки споживчих товариств Дніпродзержинський виробничий комбінат» код 01782588, ДП «Дніпропетровської обласної спілки споживчих товариств «Петриківський ринок» код 32115931, ТОВ «Будівельна Група «Арт-Буд» код 43404875, ТОВ «Спорт Інвест Проект» код 43751480, ТОВ «Медіа Маркет Групп» код 44528747, ТОВ «Євромаршрут» код 40556346, ТОВ «Альянсторг ЛТД» код 43989481, ТОВ «Біос» код 32815845, ТОВ «Рікас Україна» код 44737745, факсиміле підпису невстановленої особи, ТОВ «Кентавр» код 35933446, ТОВ «Екко-Сіті» код 42273153, ТОВ «Дніпро-Інвестргуп» код 38187083, ПП «Щит-Сервіс» код 35902846, ТОВ «Фенікс Охорона» код 41422709, ТОВ «Прогрес-Дніпробуд» код 38187095, ТОВ «Буд-Рем Сервіс» код 41052558, ТОВ «Спец-Проектінвест» код 41288661, ТОВ «Авто Логістік» код 41991813, ТОВ «Тех Снаб Спорт» код 43578121, ТОВ «Академія Силових Єдиноборств» код 43751412, ТОВ «Екко-Сіті» код 42273153, ТОВ «Охоронна фірма «Яструб» код 42764792, ТОВ «Муніципальна Гвардія» код 41646241, ТОВ «Кам’янська Муніципальна Гвардія» код 42486428, Факсимільє підпису невстановленої особи, ГО «Патріоти Міста» код 42851193, ГО «Перспективне Місто» код 42838628, ГО «Молодь Кам’янська» код 42833951, ГО «Лідери Міста» код 42838324.

Також вилучені документи фінансово-господарської діяльності, свідоцтва про реєстрацію десятків транспортних засобів, флеш-накопичувачі з підписами «Снігірьов», «Арт-БУД»,«Муніц гвардія», «ЕККО», «ДИГ», «БАРКАР», «Кентавр», «Фенікс», «ЕККО печать», «Євромаршрут», «АСМ», «Білдінг Буд», «ІТ-Спецтехн», ТОВ «Альянсторг» та блокнот із записами, позначений так: «Кам’янська міська рада».

Ось далеко не весь перелік фірм та організацій, включаючи комунальні підприємства, які можуть бути залучені до корупційних схем розкрадання бюджету та ухилення від податків.

Але якщо перевірити зв’язки вказаних осіб і фірм, то спливають й інші організації.

Ми продовжуємо наше журналістстьке розслідування відносно ймовірних схем розкрадання бюджетних грошей, майна, землі в м. Кам’янське. Слідкуйте за публікаціями, будуть ще цікаві матеріали!

Нагадуємо, раніше ми писали про порушення законодавства та норм безпеки під час захоронення відходів комунальним підприємством Павлоградської міської ради на сміттєзвалищі, а також судовий процес навколо цього.


Відкрийте більше з АПР

Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.