Дніпровські поліцейські затримали грабіжника біля банкомату 30 жовтня на вулиці Велика Діївська, коли зловмисник вичікував момент, доки жінка зніме готівку, а потім вирвав у неї з рук 4 тисячі гривень і зник.
Слідчо-оперативна група відділу поліції № 1 Дніпровського районного управління поліції № 1 разом з кримінальними оперативниками оперативно прибули на місце, і вже за годину виявили та арештували нападника. Частина вкрадених коштів повернута.
Затриманий — 36-річний чоловік, якого взяли під варту згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Дніпровські поліцейські затримали грабіжника біля банкомату, пред’явивши йому 31 жовтня підозру за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж), що карається позбавленням волі до 10 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.
_____________________
Читай нас далі
Події в Дніпрі та Дніпропетровській області.
Журналістські розслідування: корупція, кримінал, розкрадання бюджету, рейдерство (захоплення землі та нерухомості), фіктивні тендери та порушення законодавства про публічні закупівлі.
Статті: аналітика, аналіз законодавства, поради громадянам, посібники для юридичного захисту.
Відкрийте більше з АПР
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.