У Кривому Розі суд повернув державі нежитлові приміщення площею понад 220 кв. м у центрі міста.
Державі повернули майно вартістю 1,2 млн грн: у 2020 році фізична особа безпідставно зареєструвала право власності на об’єкт, після чого приміщення кілька разів незаконно перепродавали.
Останнім набувачем стало комерційне підприємство, пов’язане з попереднім власником.
Державі повернули майно вартістю 1,2 млн грн: за позовом Криворізької східної окружної прокуратури господарський суд скасував усі незаконні правочини та повернув майно Фонду державного майна України.
Прокуратура захистила інтереси держави.
Примітка: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину доки її вину не доведено в законному порядку та встановлено обвинувальним вироком суду.
_____________________
Читай нас далі
Події в Дніпрі та Дніпропетровській області.
Журналістські розслідування: корупція, кримінал, розкрадання бюджету, рейдерство (захоплення землі та нерухомості), фіктивні тендери та порушення законодавства про публічні закупівлі.
Статті: аналітика, аналіз законодавства, поради громадянам, посібники для юридичного захисту.
Відкрийте більше з АПР
Підпишіться, щоб отримувати найсвіжіші записи на вашу електронну пошту.