Журналістами Інформаційного агентства «Антикорупційна правозахисна рада» було отримано інформацію про можливу діяльність організованої злочинної групи осіб, метою якої може бути рейдерський захват керівних посад у складі ради адвокатів Дніпропетровської області та подальшого делегування своїх підконтрольних осіб до складу Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.
Згідно з наявної інформації, до складу зазначеної групи осіб можуть входити: Романенко Максим Леонідович (довірена особа Вілкула О.Ю., екс-секретар Дніпропетровської міськради, член ПП «Партія Регіонів»), Самарець О.І. (бізнес партнер Романенка М.Л., колишній член ПП «Партія Регіонів», ПП «Опозиційний блок»), Трунов О.В. (заступник голови Ради адвокатів області, неодноразово раніше судимий) його брат Трунов Ф.В. (колишній працівник СБУ, один з довірених охоронців Януковича В.Ф.).
Так 07.12.2018р.о 10 год. 00 хв. було розпочато проведення конференції Ради адвокатів Дніпропетровської області у будівлі, розташованій за адресою: м. Дніпро, вул. Старокозацька, 58.

Навколо входів в зазначену будівлю знаходились невідомі особи, одягнуті в камуфляжну форму, які вибірково пропускали окремих адвокатів, в той же час, фізично перешкоджаючи входу у приміщення іншим адвокатам та журналістам. Зазначені особи, з метою перешкоджання здійсненню журналістської діяльності, застосовували силу до представників ЗМІ, в тому числі розпилювали в бік журналістів сльозогінний газ.
В подальшому, наші та інші журналісти все ж таки потрапили до зали засідань Ради адвокатів Дніпропетровської області через інший вхід та змогли зафіксувати приблизну кількість присутніх у залі адвокатів (близько 60-70 осіб), що фактично може свідчити про відсутність кворуму та нелегітимність Зборів.
На зазначеній конференції було відсторонено від займаної посади чинне керівництво КДКА Дніпропетровської області та призначено головою КДКА Самарця О.І.
За даними фактами нами були подані відповідні звернення до правоохоронних органів. В рамках досудового слідства буде з’ясовано законність проведення зазначеного заходу та легітимність його рішень, будуть встановлені особи, які перешкоджали діяльності журналістів шляхом застосування сили та розпилювання сльозогінного газу.