13 жовтня 2016 року між КП «Спорт-Дніпро» ДМР та ПП «ЛАНА» був укладений договір                            № 128/123 на  виконання робіт з капітального ремонту спортивного комплексу (футбольне поле) за адресою: м. Дніпро, вул. Д. Кедрніна, 38 на загальну суму 472 292,32 грн. Так відповідно до даних казначейської служби України, які оприлюднені на офіційному сайті  (https://edata.gov.ua) КП «Спорт-Дніпро» ДМР повністю розрахувалося з підрядною організацією наприкінці 2016 року. Однак на початок січня 2017 року як видно на фото роботи не закінчені в повному обсязі, а саме відсутня штучна трава монофіломентна, геотекстиль «Typar SF-56», клей, ворота футбольні з сіткою та інше. На виконаний весь об’єм робіт були підписані акти виконаних робіт форми КБ-2в замовником та підрядником та відповідно перераховані бюджетні кошти в повному обсязі.

Підприємство ПП «ЛАНА» постійно приймає участь у конкурсах та виграє їх на проведення робіт у багатьох закладах оздоровлення,  освіти, мистецтва, спорту які належать до  Дніпровської міської ради, тобто є одним із найбільших отримувачем бюджетних коштів м. Дніпра. Дивлячись на якість виконання робіт ПП «Лана» по вул. Д. Кедрніна, 38  стає питання  і про інші об’єкти на яких дана організації здійснювала роботи.

Також виникає велике питання і до службових  осіб КП «Спорт-Дніпро» ДМР, які підписують офіційні документи – акти виконаних робіт, начебто приймають роботи у підрядників не виходячи зі своїх кабінетів. Все це вони роблять або ж з-за своєї некомпетентності, або ж за певні привілеї, та платимо за все це ми з Вами…

За даним фактом по заяві Антикорупційної правозахисної Ради слідчими органами поліції розпочато кримінальне провадження за ст. 366 Кримінального кодексу України.