До Антикорупційної правозахисної Ради надійшла інформація, щодо можливого порушення землевпорядного, податкового законодавства при використанні земельної ділянки, що знаходиться на території Ленінського району міста Дніпропетровська по вул. Набережна Заводська в районі пам’ятника Героям переправи Дніпра, використовується під розміщення будівлі кафе «Берег». З метою перевірки достовірності даної інформації, директору кафе «Берег» було надано запит, з проханням надати копії документів, підтверджуючих законність зайняття даної земельної ділянки. Відповіді на запит отримано не було, документі не надані.

13.06.2014 року було направлено заяву на ім’я Ленінського РВ ДГУ ГУМВС України в Дніпропетровській області, з проханням перевірити інформацію, щодо порушень діючого законодавства з боку власника кафе «Берег».

21.06.2014 року Ленінського РВ ДГУ ГУМВС України в Дніпропетровській області за фактами викладеними в заяві Антикорупційної правозахисної Ради було відкрито кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття земельної ділянки (ч. 197-1 КК України), розпочато досудове слідство.