З метою активізації діяльності нашої команди в питаннях протидії корупції, злочинності, правопорушенням було прийнято рішення про необхідність сприяння розповсюдженню інформації про факти правопорушень з боку чиновників, юридичних, фізичних осіб, шляхом створення профільного інформаційного агентства.

03.08.2018р. було отримано відповідне свідоцтво про реєстрацію інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності (свідоцтво КВ №628-490р). Згідно Статуту та діючого законодавства України на базі Антикорупційної правозахисної ради будуть діяти мобільні правозахисні групи до складу яких входитимуть журналісти, юристи.

Основним напрямом діяльності (як і раніше) є:

  • Проведення незалежних (альтернативних) журналістських розслідувань;
  • Протидія корупції, злочинності, правопорушенням;
  • Фіксація та оприлюднення фактів правопорушень;
  • Передача підтвердженої (задокументованої) інформації про виявлені правопорушення до компетентних правоохоронних, контролюючих органів.

Ми і в подальшому готові до плідної співпраці з державними та неурядовими організаціями, у тому числі з міжнародними, громадянами. Результати попередньої співпраці – чисельні кримінальні провадження та складені адміністративні протоколи відносно державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ (незалежно від форм власності), громадян. Наша основна мета – сприяти забезпеченню дотримання норм чинного законодавства на території (місто Дніпро, область) де мешкаємо ми, наші діти, рідні, друзі, оприлюднення інформації про правопорушення, що в свою чергу надасть можливість громадянам дати об’єктивну оцінку конкретним подіям та діям/бездіяльності окремих можновладців-чиновників.

Офіс  інформаційного агентства Антикорупційна правозахисна рада буде відкрито 01.09.2018 року у м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 49, другий поверх.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

49000, УКРАЇНА, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, 49

т. (056) 785-17-61, pravrada@i.ua