Журналістами Інформаційного Агентства ГО «Антикорупційна правозахисна Рада» проводиться журналістське розслідування щодо зайняття гральним бізнесом на території м. Дніпра та Дніпропетровської області.

Встановлено,  що  на   території   м.   Дніпра та Дніпропетровської області у порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», здійснюють діяльність понад 400 незаконних гральних закладів.

Слід зазначити, що згідно відомостей Єдиного  реєстру державних лотерей, запроваджених в Україні, операторами державних лотерей визначено лише ТОВ «МСЛ», ПІІ «УНЛ», ПАТ «Патріот», які мають відповідні ліцензії, документи, сплачують необхідні податки, збори, розміщують на своїх офіційних сайтах всі адреси розповсюдження лотерей.   

Протидія незаконному гральному бізнесу

Лише за серпень 2019 року сумісними зусиллями з прокуратурою Дніпропетровської області, УЗЕ в Дніпропетровській області, в рамках кримінального провадження розпочатого за нашою заявою, було припинено діяльність 58 незаконних гральних закладів. Робота в зазначеному напрямі триває…

Протидія незаконному гральному бізнесу

Сподіваємося, що депутати ВРУ в найкоротший проміжок часу приймуть необхідний Закон, яким буде врегульовано діяльність грального бізнесу, розповсюджувачів лотерей та посилено відповідальність за здійснення незаконної діяльності в даних напрямах.