За інформацією Антикорупційної правозахисної Ради 23.02.2017р. працівниками УЗЕ в Дніпропетровській області ДЗЕ НПУ відносно голови постійної комісії Томаківської районної ради Дніпропетровської області з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та благоустрою Сушко Ганни Вікторівни складено та направлено до суду два адміністративних протоколи №194, №195 за корупційні правопорушення, відповідальність за які передбачена ч.1 та 2 ст. 172-7 КУпАП України.

До Антикорупційної правозахисної Ради надійшла інформація про факти протиправних дій голови постійної комісії Томаківської районної ради Дніпропетровської області з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та благоустрою Сушко Ганни Вікторівни під час виконання  її службових обов’язків з метою використання приватного інтересу.

30 березня 2016 р. було винесено рішення Томаківської районної ради Дніпропетровської області № 58-4/VII «Про надання дозволу КЗ  «Томаківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад району», а саме: ТОВ «Югпрофексперт» частини нежитлового приміщення, що належить до спільної власності територіальних громад району, розташованого за адресою: смт. Томаківка, вул.. Л.Українки, 41, площею 19,1 кв.м, строком на 2 роки 11 місяців, починаючи з 01.01.2016р. (тобто «попередньою датою» – адже рішення прийнято від 30.03.2016р.).

Особливої уваги заслуговує той факт, що засновником та директором ТОВ «Югпрофексперт» є офіційний чоловік Сушко Г.В. – Сушко Олександр Миколайович.

Контроль за виконанням цього рішення доручено постійної комісії Томаківської районної ради Дніпропетровської області з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку та благоустрою, головою якої є Сушко Г. В. Тобто, голова профільної депутатської комісії виступила доповідачем на сесії в питанні надання комунальної будівлі в оренду приватній фірмі, що належить її чоловіку, голосувала, як депутат, за запропоноване рішення та, згідно до п.3 рішення, здійснює контроль (з моменту прийняття та на сьогодні) за виконанням рішення сесії.

В подальшому, назву товариства було змінено на ТОВ “ТОМАКІВСЬКЕ БТІ”, ідентифікаційний код підприємства, власник та директор (Сушко О.М.) не змінювались.