Представниками правозахисних організацій міста 11 грудня 2015 року на прес-конференції, що проводилась в медіа-центрі «ДНЕПР ПОСТ» було оголошено про створення карти з зазначенням місць розташування залів з функціонуючими ігровими автоматами.

З проханням сприяти припиненню діяльності незаконних закладів, було направлено відповідне звернення народному депутату України Немировському А.В., який з даного приводу направив депутатське звернення до УЗЕ ДЗЕ НПУ в Дніпропетровській області.

Працівниками УЗЕ ДЗЕ НПУ в Дніпропетровській області здійснювались заходи, спрямовані на перевірку інформації, фіксацію правопорушень, підготовку для здійснення оперативних дій, та 20, 21 лютого 2016 року було проведено санкціоновані обшуки та припинено діяльність майже 30 незаконних гральних закладів міста.

З метою уникнення різного роду провокаційних заяв з боку деяких зацікавлених осіб, наголошуємо, що припинення діяльності чисельних гральних закладів на території міста – це не перерозподіл зазначеного незаконного ринку, а докорінне знищення ганебного явища (грального бізнесу) на території міста загалом. З боку представників правозахисних організацій, за сприянням народного депутата України і надалі буде здійснюватися контроль за досудовим слідством, будуть виявлятися інші гральні заклади. Закон один для всіх.

Звертаємося до всіх громадян, діючих колишніх працівників правоохоронних органів, осіб, які безпосередньо задіяні в роботі незаконних гральних закладів, з проханням надавати інформацію про адреси зазначених закладів та про факти корупційних проявів з боку представників правоохоронних органів. Ми готові працювати з кожним заради наведення порядку на території міста, області, країни.

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ГАРАНТУЄМО!