Спеціалістами Антикорупційної правозахисної Ради були виявлені порушення антикорупційного законодавства в частині недотримання правил подання декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування з боку депутатів Дніпропетровської обласної ради.

З даного приводу було направлено відповідні запити. Так, відповідно до листа Дніпропетровської обласної ради за № 1797/0/2-17 від 12.06.2017 року встановлено, що депутатом Дніпропетровської обласної ради Пучкою Дмитром Давидовичем подано декларацію з пропуском встановленого законодавством строку.

Не подано взагалі декларації депутатами: Бутківським Віктором Володимировичем, Доценко Ігорем Івановичем, Юнкевич Олександром Олексійовичем.

Подано з пропуском строку наступними працівником виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради: Антіповим Валентином Миколайовичем.

Враховуючи вищезазначене та з метою вжиття відповідних заходів реагування з боку органів, які уповноважені на запобігання корупції, Антикорупційною правозахисною Радою направлено листи до УЗЕ ДЗЕ НПУ в Дніпропетровській області відповідні з проханням перевірки вказаної інформації та вжиття заходів спрямованих на попередження та запобігання проявам корупції в частині притягнення до відповідальності вказаних осіб за вчинення адміністративного корупційного правопорушення.