В ході журналістського розслідування встановлено що в період 2018 – 2019 роки ТОВ підприємство «Маст-буд» в особі засновника Беккер Михайло Ліонідович було переможцем тендерів на загальну суму понад 376 мільйонів гривень, замовником робіт по капітальному ремонту елементів деформаційних швів та опор мереж зовнішнього освітлення, автодорожнього моста №2 в м. Дніпро , капітального ремонту сходів автодорожнього мосту, Капітального ремонту аварійних балок, прогонових будов автодорожнього мосту №2 через річку Дніпро та капітального ремонту автодорожнього моста №2 через річку Дніпро в м. Дніпропетровськ був Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської рад. В ході проведення ряду експертиз із залученням спеціалістів, які за результатами випробувань зразків бетону, відібраних з автодорожнього мосту №2 через річку Дніпро встановили невідповідність класу бетону зазначеній в проектної документації . Правоохоронними органами заплановано повідомити про підозру, за ч. 5 ст. 191 КК України наступних осіб: Лисенко Михайло Олександрович, заступник міського голови-директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, Самсонов Василь Іванович, здійснює технічний нагляд за цивільно-правовим договорим с ДП «Жилко», Самілик Олексій Миколайович, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, Шматченко Петро Володимирович, начальник управління інфраструктури м. Дніпро департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради, Беккер Михайло Леонідович, засновник ТОВ «Підприємство маст-буд», ТОВ «мостобудівельне підприємство мостострой», Заволік Микита Віталійович, начальник дільниць ТОВ «Підприємство маст-буд», Розбей Сергій Костянтинович, директор ТОВ «Підприємство маст-буд».

На даний час, проводяться слідчо-оперативні заходи (задіяно більше 20 груп) з метою проведення обшуків у фігурантів та оголошення підозр заступнику міського голови Лисенку та іншим.

Також здійснюється досудове слідство по кримінальним провадженням розпочатим за заявами Антикорупційної правозахисної ради, за фактами незаконного привласнення бюджетних коштів при будівництві метро та набережної у м. Дніпро. Далі буде….