05.05.2017р. представниками Антикорупційної правозахисної Ради, ГО «Рух «Вільна Доля» спільно з працівниками Управління державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області, в рамках діяльності робочої групи з питань охорони та відтворення водних живих ресурсів у Дніпропетровській області  створеної відповідно до розпорядження голови Дніпропетровської  ОДА від 30 березня 2017 року № Р-169/0/3-17, було проведено перевірку в частині дотримання норм діючого законодавства приватними підприємцями, які здійснюють торгівлю рибою на Центральному ринку м. Кам’янське, Дніпропетровської області.

Під час перевірки було виявлено чисельні правопорушення: здійснення торгівлі рибою без наявності необхідних документів, що підтверджують її походження; торгівля несвіжою рибою, яку підприємці були зобов’язані знищити, тощо.

За даними фактами працівниками Управління державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області було складено три адміністративних протоколи, також вирішується питання про вилучення риби, та при наявності необхідної суми збитків, притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.