Антикорупційна правозахисна Рада на протязі шести років здійснює свою діяльність у напрямі виявлення та протидії правопорушеням (в тому числі корупційних) здійснення заходів, спрямованих на захист конституційних прав та свобод громадян. За інформацією та заявами Ради було розпочато велику кількість кримінальних проваджень, притягнуто до кримінальної, адміністративної відповідальності  правопорушників.

Представники нашої організації стикаються з непоодинокими випадками пропонування їм неправомірної вигоди з боку фізичних юридичних осіб (незалежно від організаційної форми) за невжиття заходів, спрямованих на викриття та подальше притягнення до законної відповідальності правопорушників.

Слід зазначити, що Антикорупційна правозахисна Рада здійснює діяльність в рамках чинного законодавства,  зокрема, ст. 21 ЗУ «Про запобігання корупції», де п.9 передбачено можливість здійснювати не заборонені законом заходи щодо запобігання корупції.

Виходячи з зазначених норм, було прийнято рішення, здійснювати заходи, спрямовані на притягнення до кримінальної відповідальності за ст.ст. 368*3, 370 КК України осіб, які будуть пропонувати неправомірну вигоду представникам організації за невжиття заходів, спрямованих на викриття та подальше притягнення до законної відповідальності правопорушників.

Залишаємо за собою право оприлюднювати в ЗМІ інформацію, в тому числі персональні данні осіб, які будуть пропонувати надання неправомірної вигоди. Вподальшому, зібрані матеріали будуть направлятися до відповідних правоохоронних органів для реагування.