29 квітня в ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему «Антикорупційна правозахисна Рада про незаконне використання земельної ділянки, що раніше належала трудовим майстерням реабілітації психічно хворих інвалідів (ЛТП)».
У прес-конференції взяли участь:
Голова Антикорупційного правозахисного Ради Олександр Снісар;
Начальник відділу прокуратури Дніпропетровської області Андрій Костирко;

Олександр Снісар заявив про незаконне використання в Дніпропетровську земельної ділянки. «Антикорупційна правозахисна Рада працює вже майже 2 роки. До складу Ради входять колишні співробітники правоохоронних органів. Усі факти, про які ми говоримо, підтверджуються документами. Сьогодні ми заявляємо про незаконне використання в Дніпропетровську земельної ділянки, що раніше належала трудовим майстерням реабілітації психічно хворих інвалідів, яка знаходиться за адресою: пров. Універсальний, 6. Представниками Ради встановлено, що ділянка площею 0,56 га, на якій розташовані СТО, мийка та офісна будівля, використовується без належної землевпорядної документації, що призводить до ненадходження значних коштів до міського бюджету. За даним фактом нами підготовлено заяву на ім’я прокурора Дніпропетровської області Романа Федика з документами, що підтверджують наші слова», – сказав він.

Незаконне використання земельної ділянкиАндрій Костирко зазначив, що органами прокуратури буде організовано перевірку фактів, викладених у зверненні Антикорупційної правозахисної Ради. «Перевірка проводитиметься із залученням спеціальних уповноважених суб’єктів щодо протидії корупції. Про результати перевірки ми проінформуємо громадськість через ЗМІ », – сказав він.