У квітні 2014 року до Антикорупційної правозахисної Ради надійшла інформація, щодо незаконного відчуження об’єктів комунального нерухомого майна міста Дніпропетровська, які знаходилися на балансі КЖЕП «Лівобережжя» Дніпропетровської міської ради (код ЄДРПОУ: 25841545). Виходячи з наявної інформації, дане підприємство було визнано банкрутом, нерухомість було продано за цінами набагато нижчими за ринкові приватним фірмам, в тому числі фірмам, які зареєстровані в іноземних державах. З метою перевірки достовірності даної інформації, впродовж травня 2014 року на ім’я Дніпропетровської міської ради були направлені чисельні запити, але замість надання достовірної інформації, міськрада обмежувалась формальними відписками.

 25 травня 2014 року до УБОЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області було подано заяву (з долученими наявними документами), з проханням перевірити інформацію, щодо можливого порушення законодавства з боку посадових осіб Дніпропетровської міської ради, комунального підприємства, арбітражного керуючого, особи, яка здійснювала, погоджувала оцінку при відчужені об’єктів нерухомості, які знаходилися на балансі КЖЕП «Лівобережжя» Дніпропетровської міської ради. Не побачивши в наданих матеріалах організованої групи, з підпису заступника начальника УБОЗ заяву Антикорупційної правозахисної Ради (з додатками було направлено до ДМУ ГУМВС України в Дніпропетровській області (вх. № 1954 від 26 травня 2014 року).

06 червня 2014 року за фактами викладеними в заяві Антикорупційної правозахисної Ради прокуратурою м. Дніпропетровська було відкрито кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 364), розпочато досудове слідство.