У місті Дніпро відбувся автопробіг «Дніпро без Філатова» в якому приймали участь представники різних громадських організацій, бізнесмени та небайдужі мешканці міста. В заході було задіяно  більше трьохсот одиниць автомобілів.

Мета та цілі автопробігу «Дніпро без Філатова»:

  • мешканці міста ПРОТИ системної корупції в Дніпровській міській раді.

Чим запам’ятався автопробіг у місті Дніпро:

  • В заході прийняли участь представники різних громадських організацій, навіть які раніше не мали партнерських відносин – фактично, об’єднались проти свавілля та корупції з боку посадових осіб Дніпровської міськради. Підтримати автопробіг  прибули представники неурядових організацій інших міст України;
  • були присутні представники бізнесу, які не побоялись озвучити свою позицію, щодо фактів розкрадання НАШИХ бюджетних коштів. Підприємці-люди, які створюють робочи місця, сплачують податки, поповнюючи бюджет міста.;
  • Під час проведення заходу, навіть з урахуванням спричинених незручностей (створення заторів на дорогах міста) мешканці Дніпра висловлювали свою підтримку учасникам автопробігу.

Ця акція була першою за своїм маштабом, але не останьою. За нас ніхто не вирішить проблеми міста, області. Лише сумісними зусиллями можна навести порядок там де ми мешкаємо!

Автопробіг «Дніпро без Філатова» в програмі «Точка дотику»