Новини

СУДДЯ ЖОВТНЕВОГО СУДА ДНІПРА-КАНДИДАТ ДО ВСУ- ГРОМАДЯНКА ДНР?

До Інформаційного агентства ГО «Антикорупційна правозахисна Рада»   надійшла інформація про можливі факти вчинення злочину, суддею Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська — кандидатом на посаду судді Верховного Суду Батмановой Вікторією Віталіївною передбаченого ст. 111 Кримінального Кодексу України (Державна зрада).

Проведеними заходами представниками Інформаційного агентства  ГО «Антикорупційна правозахисна Рада», встановлено, що 05.07.2012 Постановою Верховної Ради України № 5120-VI суддею Куйбишевського районного суду міста Доненька призначено Батманову Вікторію Віталіївну.

14.02.2015 Указом Президента України № 82/2015 Батманову В.В. переведено  на посаду судді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська.

26.08.2016 померла, мати Батманової В.В. — Батманова Ірина Юріївна.  За життя Батмановій І.Ю. належало домоволодіння, розташоване у  м. Донецьку.

15.06.2017 Батманова Вікторія Віталіївна в порушення законодавства України,  визнаючи чинність судової влади, не передбаченої законом, «Донецької народної республіки», з метою отримання спадщини звернулась до Верховного суду ДНР.

23.06.2017 Верховний суд ДНР, за поданою заявою Батманової В.В., призначає справу до розгляду, а 06.07.20107 виносить рішення, яким задовольняє вказану заяву.

В подальшому, Батманова В.В., перебуваючи на посаді судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська, визнаючи легітимність та чинність рішень Ворошилівського міськрайонного суду ДНР, подає позов у вказаний суд до Адміністрації Київського району м. Донецька ДНР та Міністерства доходів і зборів ДНР про визначення додаткового строку для прийняття спадщини.

Інтереси позовниці представляв адвокат ДНР Поповиченко Олександр Миколайович. Адресу фактичного мешкання в позовній заяві та інших документах Батманова В.В. вказувала м. Донецьк (тимчасово непідконтрольна територія України). Виходячи з аналізу «нормативних актів» ДНР на які були посилання в позовних заявах, що звертатися до державних, судових органів так званої ДНР мають право громадяни псевдо республіки, з чого можна зробити висновок, що у Батманової В.В. може бути в наявності паспорт громадянина ДНР.

В позові, Батманова В.В., посилається на Конституцію Донецької Народної Республіки, Тимчасовий порядок здійснення цивільного судочинства, затверджене наказом Голови Верховного суду ДНР від 09.01.2015.

Відповідна поведінка судді є неприпустимою, оскільки факт існування так званої «Донецької народної республіки» не визнається органами влади України.

При цьому, вказані дії Батманової В.В., на території самопроголошеної республіки, здійснювались поза легальним порядком виїзду людей за межі неконтрольованої Україною території Донбасу.

Таким чином, Батманова Вікторія Віталіївна, демонструючи свою лояльність  та визнаючи чинність псевдо органів судової влади незаконного утворення «ДНР» (поняття якої визначено ст. 1 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» під назвою «Донецька народна республіка», яку було утворено 07.04.2014 в м. Донецьку), одним  із основних завдань якої є зміна меж території та державного кордону України в спосіб,  що суперечить порядку, встановленому Конституцією України, займаючи посаду судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська, встановивши зв’язок   з ними, шляхом звернення до Верховного суду ДНР, визнала державну самостійність «ДНР», чим свідомо завдала шкоди суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності України.

Крім того, за результами моніторингу відкритих відомостей Верховного суду України, відомо, що суддя Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Батманова Вікторія Віталіївна приймає участь у конкурсі на посаду судді Верховною Суду.

Виходячи з вищевикладеного, з метою перевірки інформації та вжиття заходів реагування нами були направлені відповідні заяви, звернення до компетентних правоохоронних органів.