ГРОМАДСЬКЕ ОБ`ЄДНАННЯ 

АНТИКОРУПЦІЙНА ПРАВОЗАХИСНА РАДА

Мета Антикорупційної правозахисної Ради – виявлення та припинення фактів порушення антикорупційного законодавства з боку службових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, донесення до громадськості об’єктивної інформації про факти корупції, як одного з найефективніших інструментів контролю над діями влади.

Крім того, з метою активізації антикорупційних ініціатив, щоб закріпити традицію постійного й якісного громадського контролю за діями влади на місцевому рівні команда Антикорупційної правозахисної ради здійснює перевірку, як посадові особи, які подавали електронні декларації, доброчесно підійшли до свого обов’язку.

На протязі шести років діяльності організації працівниками Антикорупційної правозахисної Ради було виявлено ряд службових осіб якими були порушені норми антикорупційного законодавства та по яким було відкрито ряд кримінальних провадження і складено адміністративні протоколи.

Пріоритет діяльності Антикорупційної правозахисної ради: застосування на місцевому / регіональному рівні інструментів боротьби з корупцією, а також інструментів та механізмів відкритості, прозорості та підзвітності органів публічної влади за наступними напрямками:

  • ефективність використання державного та комунального майна, місцевих бюджетів, бюджетів комунальних підприємств та установ;
  • аналіз використання природних ресурсів;
  • корупційні схеми у сфері земельних відносин.

Так, співробітників Антикорупційної правозахисної Ради було неодноразово відзначено Дніпропетровською облдержадміністрацією та Дніпропетровською обласною радою, Управлінням захисту економіки в Дніпропетровській області за сприяння правоохоронним органам і взаємодію у боротьбі з економічною злочинністю.

Лише за 2017 рік працівниками ГО «Антикорупційна правозахисна рада» було направлено до державних установ більше 5000 запитів на які отримано відповіді згідно ЗУ «Про доступ до публічної інформації». За отриманими відповідями було направлено понад 100 матеріалів до правоохоронних органів. За 63 заявами данні були внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування слідчими органами.

Було перевірено більше 3500 декларацій державних службовців та складено понад 50 адміністративних протоколів про порушення посадовцями антикорупційного законодавства.

Основні проекти виконані за звітний період – Працівники ГО «Антикорупційна правозахисна Рада» постійно проводять заходи щодо припинення фактів корупції в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, порушення чинного законодавства з боку юридичних та фізичних осіб..

 

Нагороди, подяки:

  1. Грамота від Дніпропетровської обласної Ради;
  2. Подяка від Управління захисту економіки в Дніпропетровській області;
  3. Подяка від Дніпропетровського Гуманітарного университету;
  4. Подяка від управління патрульної поліції м. Дніпро;
  5. Подяка Дніпровської міськради.

 

Інформація про донорів:

Громадське об’єднання «Антикорупційна правозахисна Рада» не має донорів, матеріально-технічне забезпечення діяльності організації здійснюється за рахунок особистих грошових коштів членів Ради.

 

Контактна інформація:

тел: 056-785-17-61;

поштова адреса: 49000, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 49;

соціальні мережі: http://com1.org.ua/;

електрона пошта: pravrada@i.ua