Антикорупційну правозахисну Раду було створено 25 травня 2012 року (організація зареєстрована Головним управлінням юстиції у Дніпропетровській області, свідоцтво про реєстрацію № 1363).

             До складу організації входять колишні співробітники правоохоронних органів, юристи. Рада виявляє порушення чинного законодавства з боку юридичних осіб (незалежно від форм власності та підпорядкування), держслужбовців, громадян, повідомляючи про виявлені підтверджені факти в компетентні правоохоронні, контролюючі органи. Діяльність організації здійснюється в рамках чинного законодавства України (ст.ст. 38, 40 Конституції України, ст.21 ЗУ «Про  запобігання корупції», ст.ст. 6, 19 Закону України «Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави », ЗУ «Про громадські об’єднання», ЗУ» Про звернення громадян», ЗУ «Про доступ до публічної інформації», ст. 6 КпАП України, ст.ст. 11,90  ЗУ «Про Національну поліцію», ст. 60 КПК України, та ін.).

     В процесі діяльності організації, представниками Антикорупційної правозахисної Ради виявлені чисельні кримінальні, корупційні, адміністративні правопорушення, факти незаконного використання земельних ділянок, порушення податкового законодавства, незаконного грального бізнесу, тощо.

Повна назва: ГО «Рада з питань протидії корупції та захисту конституційних прав громадян»

Скорочена назва: Антикорупційна правозахисна Рада 

ЄДРПОУ: 38199912

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

49000, Україна, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 49 (другий поверх)

т. (056) 785-17-61, pravrada@i.ua

Виписка з ЄДР

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО АНТИКОРУПЦІЙНА ПРАВОЗАХИСНА РАДА

З метою активізації діяльності нашої команди в питаннях протидії корупції, злочинності, правопорушенням було прийнято рішення про необхідність сприяння розповсюдженню інформації про факти правопорушень з боку чиновників, юридичних, фізичних осіб, шляхом створення профільного інформаційного агентства.

03.08.2018р. було отримано відповідне свідоцтво про реєстрацію інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності (свідоцтво КВ №628-490р). Згідно Статуту та діючого законодавства України на базі Антикорупційної правозахисної ради будуть діяти мобільні правозахисні групи до складу яких входитимуть журналісти, юристи.

Основним напрямом діяльності (як і раніше) є:

  • Проведення незалежних (альтернативних) журналістських розслідувань;
  • Протидія корупції, злочинності, правопорушенням;
  • Фіксація та оприлюднення фактів правопорушень;
  • Передача підтвердженої (задокументованої) інформації про виявлені правопорушення до компетентних правоохоронних, контролюючих органів.

ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНСТВО ГО «АНТИКОРУПЦІЙНА ПРАВОЗАХИСНА РАДА»

ЄДРПОУ: 42243548

 Свідоцтво про реєстрацію інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності  КВ №628-490р, видано Міністерством юстиції України 03.08.2018р. 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

49000, Україна, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 49 (другий поверх)

т. (056) 785-17-61, pravrada@i.ua