Новини

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ТЕЛЕКАНАЛОМ D1

Між ІА ГО «Антикорупційна правозахисна рада» та ПП «Телерадіокомпанія «РЕГІОН» (D1) було підписано меморандум про співпрацю у напрямах захисту прав громадян,  вжиття заходів спрямованих на протидію  корупції, злочинністі, в тому числі викриття корупційних схем і зловживань, забезпечення доступності, об’єктивного висвітлення інформації.

Метою співробітництва Сторін за Меморандумом відповідно до своїх повноважень та у межах наявних ресурсів — є співпраця сторін у сфері інформаційного обміну на стадіях збору, обробки, аналізу та розповсюдження інформації, що є у їх розпорядженні.

Задля досягнення Мети  Меморандуму, Сторони домовляються про співпрацю, та в межах своїх компетенцій, забезпечувати співпрацю з наступних питань:

(п.4.1.1.) Аналіз, узагальнення практики, обговорення актуальних питань що стосується проведення сумісних журналістських розслідувань

(п.4.1.2) Обмінюватися наявною інформацією, що стосується проведення сумісних   журналістських розслідувань в сфері захисту прав громадян, боротьби з корупцією, злочинністю в тому числі викриття корупційних схем і зловживань в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

(п.4.1.3.)  Пропонувати теми та формат прес-подій, визначати спеціалістів, які братимуть участь у спільних заходах, планувати виробництво спільного інформаційного продукту для реалізації мети цього Меморандуму.

(п.4.1.5.) Розповсюджувати сумісно створений інформаційний продукт на своїх наявних інформаційних ресурсах (шляхом оприлюднення окремого новинного повідомлення та/або утворення сумісної спеціалізованої програми з журналістських розслідувань.