Новини

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ФОНД РУСЛАНА ОЛІЙНИКА «МАЙБУТНЄ НІКОПОЛЬЩИНИ»

20 червня 2019 року між інформаційним агентством ГО «АНТИКОРУПЦІЙНА ПРАВОЗАХИСНА РАДА» та БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ФОНДОМ РУСЛАНА ОЛІЙНИКА «МАЙБУТНЄ НІКОПОЛЬЩИНИ», підписано Меморандум про співпрацю.

Інформаційне агентство ГО «АНТИКОРУПЦІЙНА ПРАВОЗАХИСНА РАДА» активно займається виявленням та розповсюдженням інформації про факти кримінальних, корупційних правопорушень, з боку чиновників, юридичних, фізичних осіб, фактів незаконного використання земельних ділянок, порушення податкового законодавства, тощо.

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФОНД РУСЛАНА ОЛІЙНИКА «МАЙБУТНЄ НІКОПОЛЬЩИНИ» займається проведенням системної благодійної та волонтерської роботи, популяризацією цієї діяльності серед населення, координацією зусиль для надання системної допомоги нужденним.

Договір передбачає всебічну співпрацю, консолідацію зусиль та створення партнерських відносин з метою активізації діяльності в питаннях неухильного дотримання конституційних прав і свобод людини і громадянина, протидії корупції, злочинності.

Свої підписи у документі поставили голова інформаційного агентства Олександр Снісар та голова благодійного фонду Руслан Олійник. Після підписання меморандуму учасники потиснули один одному руки та побажали успіху у досягненні спільної мети.